04.06.2014

TARGI MODY HUSH WARSAW 2014.Limitowane kolekcje, intrygujący ludzie, nietuzinkowe prezentacje czyli synonimy związane z Targami HUSH Warsaw. To święto autorskiej mody już 7-8 czerwca w Arkadach Kubickiego, w Warszawie.

Tegoroczna odsłona upłynie pod hasłem wolności, postrzeganej przez każdego w inny sposób. W rozumieniu HUSH wolność to nowe standardy działania i podwyższanie jakości. Z takiego myślenia wyłoniły się czynniki warunkujące wybór marek na targi: rozwój, świadomość, pomysł, oryginalność.

Na Freedom Edition składają się: sfera świadomej mody, stylu, ciała i concept store’s.Podczas tegorocznych targów po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowana nowa linia produktów OFFICINE904. Źródłem inspiracji do tej kolekcji były mozaiki z klasztoru Monte Oliveto w pobliżu Sieny.Będzie duuuuuuuuuuuużo dobrego jedzenia. Matsu-Sushi przygotuje całą ferię orientalnych sushi smaków.

Najważniejsza informacja na deser - będą rzecz jasna promocje, okazje, rabaty i zniżki na prezentowane kolekcje.

Nie zapomnijcie też zabrać starych ciuchów, by wymienić je na bilet.


Warto, ponieważ...3 komentarze:

  1. super sprawa :))
    u mnie już ostatni dzień urodzinowego Konkursu, byłoby mi miło gdybyś zajrzała :)) mybeautyjoy.blogspot.co.uk/2014/05/urodzinki-konkurs-rozdanie.html Serdecznie zapraszam :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę tu częściej się pojawiać!

    OdpowiedzUsuń