06.03.2013

Marokańskie rytuały piękna według The Body ShopWisdom Spa The Body Shop to linia relaksujących kosmetyków, inspirowanych rytuałami piękna z całego świata. Do przygotowania olejków, maseł i peelingów użyto tradycyjnych składników dla danego regionu. Kosmetyki mają pomóc zmienić naszą łazienkę w sanktuarium harmonijnego piękna ciała i duszy. Wśród tych kosmetyków mam swoje ulubione - Spa Wisdom Morocco olej arganowy i oliwa z czarnych oliwek. Uwielbiam zapach tych kosmetyków, z subtelną nutą słodkiej pomarańczy.

Efekt peelingowania zapewnia puder z łupin orzechów arganowych oraz pestek oliwek. Ciemny, brunatny kolor peelingu został uzyskany poprzez dodanie karmelu. Podczas peelingowania skóra otrzymuje solidną porcję nawilżenia. Kosmetyk wzbogacono w czysty marokański olej arganowy i oliwę z czarnych oliwek.

Peeling Spa Wisdom Morocco The Body Shop należy do łagodniejszych drapaków. Nieco rzadka, galaretowata konsystencja wymaga wprawnego użycia i zręczności. Jeśli już poradzimy sobie z tym wyzwaniem,  to peeling jest dość wydajny. Doskonale się spłukuje i nie tworzy na skórze tłustej warstwy. Zostawia natomiast na skórze przyjemny perfumowany zapach, który sprawia, że masz ochotę jeszcze raz sięgnąć po kosmetyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz